Tatil istiyorum tatil

Son 1 hafta benim için yorucu,uykusuz ve can sıkıcı geçti. 1 haftaya o kadar çok şey sıkıştı ki ne yapacağımı şaşırdım resmen. Ofisteki işlerin yoğunluğu arkasından uykusuz gecelerimin sorumlusu sinekler ve sıcak son olarak da haftayı sağlam bir kavgayla kapattım maalesef  :(
 Gerçi sorun çözüldü ama benden de bir çok şeyi götürdü. Umarım bundan sonrasında gene aynı hatalar yapılmaz da tekrar aynı şeyleri yaşamak zorunda kalamam. 

Neyse bu aralar kafayı tatile gidememekle bozmuş durumdayım. Yeni işime başlayalı 1 senem dolmadığı için iznim yok.Cumartesi de tam gün çalıştığımız için hafta sonu kaçamağı da yapamıyorum. Bu da yetmezmiş gibi sevimli !!! kuzenim çeşmede çekilmiş fotoğraflarını yolluyor. Gündüzleri denizde veya havuz başında geceleri ise eğlenirken çekilmiş fotoğrafları her gün bıkıp usanmadan yollayarak sabrımı deniyor. Bende bu fotoğraflar karşısında iç çekerek çalışmaya çalışıyorum.  Tabi havaların bu kadar sıcak olması da bu duruma hiç yardımcı olmuyor. Güzel olan ise ofiste katı kıyafet kurallarımız olmadığı için şort ve t-shirt gibi şeyler giyebiliyorum. Bir de sıcakların etkisiyle rahat olma takıntım iyice arttı. Bol, rahat tiril tiril şeylerden başka hiçbir şey giymiyorum. Saçları da balerin topuzu yaptığım zaman değmeyin keyfime :)  Hatta olayı iyice abartıp ofiste parmak arası şıpıdık terliklerimi giyip tam yazlıkçı modunda takılıyorum. Sonuç olarak Tatil istiyorum.Deniz ,kum ,güneş üçlemesini istiyorum. Bir hamakta yayılıp kitabımı okumak istiyorum. 


Tabi böyle bir yerde 1 haftalık bir tatile de itirazım olmazdı. 

posted under |

0 yorum:

Yorum Gönder

Sonraki Kayıt Önceki Kayıt Ana Sayfa

    Bumerang